بازگشت یهودیان

در نوشتاری که در تاریخ ۲۷ فوریه سال ۲۰۱۸ در کانال قرارداده شد، از درخواست شارون (رئیس جمهور) رژیم صهیونیستی مبنی بر دعوت از یهودیان سراسر دنیا جهت بازگشت به اورشلیم سخن گفته شد.

همچنین این تصمیم و درخواست به عنوان شمارش معکوس برای ظهور امام زمان (عج) قلمداد گردید.

@Tafsiretaher?

 

شاید این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که این دو (بازگشت یهودیان سراسر دنیا و آغاز شمارش معکوس برای ظهور امام زمان (عج) ) چه ارتباطی با هم دارند؟

در جواب باید گفت :

اراده ی الهی بر این قرارگرفته که یهودیت از صفحه ی روزگار محو شود.

زیرا مبدا تمام شرارتها و فسادها در این کره ی خاکی ، یهودیان هستند.

البته ، شنیده ها حاکی از آن است که یهودیان ، دو فرقه هستند. فرقه ای صلح طلب و خوب و فرقه ی دیگر جنگ طلب ، ستیزه جو و بد هستند.

پس کسانی که به دعوت شارون پاسخ مساعد میدهند ، همان فرقه ی جنگ طلب ، ستیزه جو و بد هستند.

زیرا هدف شارون از این درخواست تجمیع یهودیان ، تشکیل یهودیت یکپارچه و در نتیجه افزایش قدرت و سیطره ی آنها و همچنین تمرکز بهتر و بیشتر بر خاورمیانه به عنوان یک شاهراه سیاسی و اقتصادی می باشد.

@Tafsiretaher?

مسلما اراده ی الهی در نابودی اسرائیل ، یهودیان خوبی را که به درخواست شارون پاسخ مساعد نخواهند داد و به “اورشلیم” برنمی گردند، شامل نمی شود.

پس ، هر چند هدف شارون از این تصمیم بزرگ و مهم سیاسی افزایش قدرت اسرائیل و تشکیل اسرائیل واحد است ، اما خداوند تبارک و تعالی تدبیرش از همه بیشتر است.

لازمه ی نابودی اسرائیل، تجمع آنها در یک منطقه است و این امر لازم توسط شارون صورت واقعیت به خود گرفته است.

از طرف دیگر ساخت شهرکهای متعدد در اسرائیل و مناطق اشغالی به منظور سکونت این یهودیان تازه وارد، از همین رو می باشد.

@Tafsiretaher?

در آیات آغازین سوره ی “اسراء”گفته شده است که :

” خداوند ، دو بار به قوم یهود قدرت و برتری داده است ، که آنها از این قدرتمندی در جهت ظلم ، تعدی و فساد در زمین استفاده میکنند و خداوند به جهت همین ظلم و فسادی که در زمین روا میدارند ، آنها را هلاک و نابود می نماید.”

مرتبه ی اول وقتی “بخت النصر “حاکم بابل قدیم ، بر آنها چیره شد و تصمیم داشت تمام آنها را از دم تیغ بگذراند ،به وساطت “کورش کبیر”فرمانروای ایران بزرگ، از کشتن آنها منصرف و بنا به پیشنهاد کورش، آنها را به اقصی نقاط عالم تبعید نمود و یهودیان از آن زمان تا کنون در این وضعیت بوده اند.

 

پس مشخص می شود که از آن دوباری که خداوند به قوم یهود قدرت داده یک بار گذشته و یک بار باقی مانده است و بر اساس نص صریح “قرآن مجید” ، قوم یهود ، قدرت یابی دیگری غیر از آن چه این دهه ها در زمین اعمال می دارند و شاید در سالهای آینده بر آن بیفزایند، ندارند.

 

از طرف دیگر ، نابودی کامل اسرائیل مقارن و همزمان با ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهد بود .

درباره‌ی مهدی طاهری

مهدی طاهری
مهدی طاهری کرچگانی هستم. به زیارت ارباب آمده ام. اینجا سرزمین عشق و دلدادگی است.

حتما ببینید

تقویمِ قمری

تقویم قمری؛ از گردش ماه به دور زمین که در طی یک سال اتفاق می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *