خانه / اندرز اعتقادی / حماقتی بی پایان

حماقتی بی پایان

چقدر آمریکا ابله است و چقدر آنها که به آمریکا دل بسته اند، ابله تر.

آنهایی که به آمریکا دلبسته اند که بیاید و مملکت ما را آباد کند، نگاهی به دور و بر ایران بیندازند، کدام کشور را سراغ دارند که آمریکا در آن قدم گذاشته و صلح، امنیت و آرامش برای مردم آن کشور به ارمغان آورده باشد؟

و آنهایی که این خیال خام را در سر می پرورانند که با حمایت دولتهای استکباری، شاهزاده به کشور بازگردد و نظام پهلوی مجدداً بر سر کار آید، نگاهی به تاریخ گذشته ایران بیندازند. کدام سلسله ی تاریخی از زمان ایلامیان تا کنون را سراغ دارید که دو بار قدرت یافته باشد و پس از سقوطی، دوباره به قدرت رسیده باشد؟

آخر ای غربزده های وطن فروش و خائن، حماقت تا کجا؟

به آنهایی که چه در داخل کشور و چه در خارج، از شهادت حاج قاسم سلیمانی که اخیراً اتفاق افتاده، خوشحال و شادمان هستند، می گویم که این خوشحالی شما چندان دوام نخواهد داشت و همین خوشحالی شما، سند محکم دیگری است بر “حماقت بی پایان” شما.

زیرا:

۱- کشور ایران، مهد شیران است و اگرچه یک یل نامی از ما را کشتید، اما خونِ به ناحق ریخته شده ی “شهید قاسم سلیمانی” خونهای زیادی را در رگهای مردم ایران علیه شما به جوشش در خواهد آورد.

۲- این خوشحالی شما، موقتی بوده و به زودی به عزا برایتان تبدیل می شود. عزایی که از بس دردآور است شما را به جنون خواهد کشانید. همچنان که اینک هم آن قدر دیوانه شده اید که فکر می کنید با کشتن “قاسم سلیمانی” کار ایران به سر می رسد و ایران دیگر مردِ جنگی که طراح و تئوریسین عملیاتهای جنگی باشد، نخواهد داشت.

پیش تر نیز دستان خود را به خون شهیدانی چون شهید حسن باقری، شهید علی صیاد شیرازی و شهید حسن طهرانی مقدم  آلوده کردید.

شهادت این بزرگواران که هر کدامشان “اُعجوبه جنگ” بودند، چه ثمری برای شما داشت؟

واقعاً ابلهید و در ابلهی سرآمد روزگار.

و در پایان این مقاله میگویم تا دشمن بداند:

  • اگر یک “قاسم” از تبار ایران را کُشتید، زین پس صدها “قاسم” در این سرای کهن متولد یا احیا می شود.
  • اگر تا کنون همه ایرانیان یک “قاسم سلیمانی” داشتند، زین پس هر کدام از ما یک “شهید قاسم سلیمانی” داریم که می توانیم با او دردِدل کنیم و برای برآورده شدن حوایجمان به او متوسل شویم و از او بخواهیم که ما را در “روز حساب” که شما “ابلهان روزگار” بدان اعتقاد ندارید، شفاعت نماید.

درباره‌ی مهدی طاهری

مهدی طاهری
مهدی طاهری کرچگانی هستم. به زیارت ارباب آمده ام. اینجا سرزمین عشق و دلدادگی است.

حتما ببینید

بهشتِ مادر

  سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) را که به نام و یاد این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *